audacity - en to uk translation catalogue (952 entries)

en: 
     
    Select threshold (lower is more sensitive)
uk: 
     
    Виберіть поріг (менше значення - більша чутливість)

en: 
    Max spike width (higher is more sensitive)
uk: 
    Максимальна ширина вістря (більше значення - більша чутливість)

en:  (disabled)
uk:  (вимкнено)

en:  is an audio CD file. 
    Audacity does not open this type of file.
    Try ripping it to a native audio format that Audacity can import.
uk:  є файлом аудіо-CD. 
    Audacity не відкриває файли цього формату.
    Спробуйте перетворити його у файл, формат якого підтримується Audacity.

en:  window
uk:  вікно

en: %d Channels
uk: %d каналів

en: %d minutes, %d seconds
uk: %d хвилин, %d секунд

en: %d seconds
uk: %d секунд

en: %s does not exist and could not be opened.
    
    It has been removed from the history list.
uk: %s не існує та не може бути відкритий.
    
    Його видалено зі списку історії.

en: %s is already open in another window.
uk: %s вже відкрито у іншому вікні.

en: &About Audacity...
uk: &Про програму...

en: &All	Ctrl+A
uk: &Все	Ctrl+A

en: &Analyze
uk: &Аналіз

en: &Close	Ctrl+W
uk: &Закрити	Ctrl+W

en: &Contents...
uk: &Зміст...

en: &Copy	Ctrl+C
uk: &Копіювати	Ctrl+C

en: &Delete	Ctrl+K
uk: В&идалити	Ctrl+K

en: &Edit
uk: &Правка

en: &Edit ID3 Tags...
uk: З&мінити ID3 теги...

en: &Export As %s...
uk: &Експортувати як %s...

en: &Export Selection As %s...
uk: Експортувати виділене &як %s...

en: &File
uk: &Файл

en: &Fit in Window	Ctrl+F
uk: &Підігнати до розміру вікна	Ctrl+F

en: &Generate
uk: &Створення

en: &Help
uk: &Довідка

en: &History...
uk: &Історія...

en: &Import Audio...	Ctrl+I
uk: &Імпорт звуку...	Ctrl+I

en: &New	Ctrl+N
uk: &Створити	Ctrl+N

en: &Open...	Ctrl+O
uk: &Відкрити...	Ctrl+O

en: &Paste	Ctrl+V
uk: Вст&авити	Ctrl+V

en: &Plot Spectrum
uk: &Графік спектру

en: &Preferences...	Ctrl+P
uk: &Уподобання...	Ctrl+P

en: &Project
uk: П&роект

en: &Quick Mix
uk: &Швидке змішування

en: &Redo
uk: Повт&орити

en: &Redo %s
uk: Повт&орити "%s"

en: &Run Benchmark...
uk: &Тестування швидкодії...

en: &Save Project	Ctrl+S
uk: З&берегти проект	Ctrl+S

en: &Silence	Ctrl+L
uk: &Заповнити тишею	Ctrl+L

en: &Trim	Ctrl+T
uk: Об&різати по краях	Ctrl+T

en: &Undo	Ctrl+Z
uk: В&ернути	Ctrl+Z

en: &Undo %s
uk: В&ернути "%s"

en: &View
uk: &Вигляд

en: &Zoom to Selection	Ctrl+E
uk: Мас&штабувати до виділеного	Ctrl+E

en: 'left' channel
uk: "лівий" канал

en: 'mono'
uk: "моно"

en: 'right' channel
uk: "правий" канал

en: (Not all combinations of headers
    and encodings are possible.)
uk: (Не усі комбінації заголовків та
    кодувань є допустимими.)

en: -120 dB (approximate limit of human hearing)
uk: -120 дБ (поріг чутливості вуха людини)

en: -145 dB (PCM range of 24 bit samples)
uk: -145 дБ (діапазон ІКМ при 24 бітах)

en: -36 dB (shallow range for high-amplitude editing)
uk: -36 дБ (малий діапазон для редагування сигналу з високою амплітудою)

en: -48 dB (PCM range of 8 bit samples)
uk: -48 дБ (діапазон ІКМ при 8 бітах)

en: -96 dB (PCM range of 16 bit samples)
uk: -96 дБ (діапазон ІКМ при 16 бітах)

en: 1 (Mono)
uk: 1 (моно)

en: 1 Channel (Mono)
uk: 1 канал (моно)

en: 2 (Stereo)
uk: 2 (стерео)

en: 2 Channels (Stereo)
uk: 2 канали (стерео)

en: 256 - default
uk: 256 - типово

en: 4096 - most narrowband
uk: 4096 - найбільш вузькосмуговий

en: 64 - most wideband
uk: 64 - найбільш широкосмуговий

en: A Free Digital Audio Editor
uk: Вільний редактор звукових файлів

en: About Audacity...
uk: Про програму...

en: Action
uk: Дія

en: Add Label At Playback Position	Ctrl+M
uk: Додати позначку на позицію відтворення	Ctrl+M

en: Add Label At Selection	Ctrl+B
uk: Додати позначку на виділену ділянку	Ctrl+B

en: Added label
uk: Позначка додана

en: Adjusted envelope.
uk: Обгинаюча скорегована.

en: Adjustment Delay:
uk: Затримка корегування:

en: Adjustment Settings
uk: Параметри корегування

en: Adjustment Window:
uk: Вікно корегування:

en: Album
uk: Альбом

en: Album:
uk: Альбом:

en: Align
uk: Вирівняти

en: Align End with Cursor
uk: Встановити закінчення на позицію курсору

en: Align End with Selection End
uk: Встановити закінчення на кінець виділеного

en: Align End with Selection Start
uk: Встановити кінець на початок виділеного

en: Align Tracks Together
uk: Вирівняти доріжки

en: Align Tracks...
uk: Вирівняти доріжки...

en: Align and move cursor...
uk: Вирівняти та перемістити курсор...

en: Align with &Cursor
uk: Вирівняти за &курсором

en: Align with &Zero
uk: Вирівняти за &нулем

en: Align with Selection &End
uk: Вирівняти за кінцем &виділеного

en: Align with Selection &Start
uk: Вирівняти за &початком виділеного

en: Aligned
uk: Вирівняно

en: Aligned cursor
uk: Вирівняно до курсору

en: Aligned end with cursor
uk: Встановлено закінчення на позицію курсору

en: Aligned end with selection end
uk: Встановлено закінчення на кінець виділеної ділянки

en: Aligned end with selection start
uk: Вирівняно закінчення до початку виділеної ділянки

en: Aligned with selection end
uk: Вирівняти до кінця виділеної ділянки

en: Aligned with selection start
uk: Вирівняти до початку виділеної ділянки

en: Aligned with zero
uk: Вирівняно до нуля

en: All files (*)|*
uk: Усі файли (*)|*

en: All files (*.*)|*.*|Audacity projects (*.aup)|*.aup|WAV files (*.wav)|*.wav|AIFF files (*.aif)|*.aif|AU files (*.au)|*.au|MP3 files (*.mp3)|*.mp3|Ogg Vorbis files (*.ogg)|*.ogg|List of Files (*.lof)|*.lof
uk: Усі файли (*.*)|*.*|Проекти Audacity (*.aup)|*.aup|Файли формату WAV (*.wav)|*.wav|Файли формату AIFF (*.aif)|*.aif|Файли формату AU (*.au)|*.au|Файли формату MP3 (*.mp3)|*.mp3|Файли формату Ogg Vorbis (*.ogg)|*.ogg|Перелік файлів (*.lof)|*.lof

en: All files (*.*)|*.*|MIDI files (*.mid)|*.mid|Allegro files (*.gro)|*.gro
uk: Усі файли (*.*)|*.*|Файли MIDI (*.mid)|*.mid|Файли формату Allegro (*.gro)|*.gro

en: All files (*.*)|*.*|WAV files (*.wav)|*.wav|AIFF files (*.aif)|*.aif|AU files (*.au)|*.au|MP3 files (*.mp3)|*.mp3|Ogg Vorbis files (*.ogg)|*.ogg|List of Files (*.lof)|*.lof
uk: Усі файли (*.*)|*.*|Файли формату WAV (*.wav)|*.wav|Файли проекту AIFF (*.aif)|*.aif|Файли формату AU (*.au)|*.au|Файли формату MP3 (*.mp3)|*.mp3|Файли формату Ogg Vorbis (*.ogg)|*.ogg|Перелік файлів (*.lof)|*.lof

en: Allow clipping
uk: Дозволити зрізання

en: Alt-Left-Click
uk: Alt-клацання лівою кнопкою

en: Always allow pausing
uk: Завжди дозволяти паузи

en: Amount to import:
uk: Величина яку імпортувати:

en: Amplification (dB):
uk: Підсилення (дБ):

en: Amplification Settings
uk: Параметри підсилення

en: Amplify
uk: Підсилення сигналу

en: Amplify by Dominic Mazzoni
uk: Підсилення сигналу - Домінік Маццоні

en: Amplify...
uk: Підсилення сигналу...

en: Amplifying
uk: Триває підсилення сигналу

en: Amplitude (0-1)
uk: Амплітуда (0-1)

en: An error occurred while opening the project file.
    Some audio may not have been retrieved.
uk: Помилка при відкриванні файлу проекту
    .Частина звукових даних може бути втрачена.

en: Any
uk: Будь-який

en: Applied effect: %s
uk: Застосовано ефект: %s

en: Applied effect: %s %.1f dB
uk: Застосовано ефект: %s %.1f дБ

en: Applied effect: %s %.1f%%
uk: Застосовано ефект: %s %.1f%%

en: Applied effect: %s %.2f semitones
uk: Застосовано ефект: %s %.2f півтонів

en: Applied effect: %s %d stages, %.0f%% wet, frequency = %.1f Hz, start phase = %.0f deg, depth = %d, feedback = %.0f%%
uk: Застосовано ефект: %s %d етапів, %.0f%% оброблено, частота = %.1f Гц, початкова фаза = %.0f град, глибина = %d, зворотний зв'язок = %.0f%%

en: Applied effect: %s delay = %f seconds, decay factor = %f
uk: Застосовано ефект: %s затримка = %f секунд, коефіцієнт спадання = %f

en: Applied effect: %s frequency = %.0f Hz, boost = %.0f dB
uk: Застосовано ефект : %s частота = %.0f Гц, підвищення = %.0f дБ

en: Applied effect: %s frequency = %.1f Hz, start phase = %.0f deg, depth = %.0f%%, resonance = %.1f, frequency offset = %.0f%%
uk: Застосовано ефект: %s частота = %.1f Гц, початкова фаза = %.0f град, глибина = %.0f%%, резонанс = %.1f, зсув частоти = %.0f%%

en: Applied effect: Generate %s %s wave, frequency = %.2f Hz, amplitude = %.2f, %.6lf seconds
uk: Застосовано ефект: Створення хвилі %s %s, частота = %.2f Гц, амплітуда = %.2f, %.6lf секунд

en: Applied effect: Generate Silence, %.6lf seconds
uk: Застосовано ефект: Створення тиші, %.6lf секунд

en: Applied effect: Generate White Noise, %.6lf seconds
uk: Застосовано ефект: Створення білого шуму, %.6lf секунд

en: Applying Dynamic Range Compression...
uk: Застосовується компресія динамічного діапазону...

en: Applying Nyquist Effect...
uk: Застосовується ефект Найквіста...

en: Applying Phaser
uk: Застосовується ефект "Фазер"

en: Applying Wahwah
uk: Застосовується ефект "Wahwah"

en: Are you sure you want to save the file as "
uk: Ви дійсно бажаєте зберегти файл як "

en: Artist
uk: Виконавець

en: Artist:
uk: Виконавець:

en: Attack Time:
uk: Час наростання:

en: Attack Time: %.1f secs
uk: Час атаки: %.1f секунд

en: Audacious!
uk: Сміливо!

en: Audacity Control Toolbar
uk: Панель керування Audacity

en: Audacity Edit Toolbar
uk: Панель редагування Audacity

en: Audacity First Run
uk: Перший запуск Audacity

en: Audacity Meter Toolbar
uk: Панель індикаторів рівня

en: Audacity Mixer Toolbar
uk: Панель мікшерів Audacity

en: Audacity Preferences
uk: Уподобання Audacity

en: Audacity Project Files
uk: Файли проектів Audacity

en: Audacity could not find a place to store temporary files.
    Please enter an appropriate directory in the preferences dialog.
uk: Програмі не вдається знайти каталог для зберігання тимчасових файлів.
    Вкажіть відповідний каталог у діалоговому вікні уподобань.

en: Audacity did not recognize the type of this file.
    If it is uncompressed, try importing it using "Import Raw"
uk: Програмі не вдається розпізнати тип цього файлу
    .Якщо цей файл не є стисненим, спробуйте імпортувати його як файл необроблених даних.

en: Audacity does not export MP3 files directly, but instead uses LAME, an MP3 exporting library available separately.  See the documentation for more information.
    
    Would you like to locate LameLib now?
uk: Audacity не експортує дані у MP3 файли безпосередньо, натомість використовується LAME -- бібліотека експорту у MP3, що розповсюджується окремо.  Додаткову інформацію дивіться у документації.
    
    Бажаєте вказати розташування LameLib?

en: Audacity does not export MP3 files directly, but instead uses the
    freely available LAME library to handle MP3 file encoding.  You must
    obtain lame_enc.dll separately, by downloading the LAME MP3 encoder,and then locate this file for Audacity.  You only need to do this once.
    
    Would you like to locate lame_enc.dll now?
uk: Audacity не експортує дані у MP3 файли безпосередньо, натомість 
    використовується LAME -- бібліотека експорту у MP3. Необхідно отримати
    файл lame_enc.dll, що постачається у складі пакету кодувальника LAME MP3,
    та вказати програмі Audacity розташування цього файлу. Це необхідно зробити
    лише один раз.
    
    Бажаєте вказати розташування lame_enc.dll?

en: Audacity does not export MP3 files directly, but instead uses the 
    freely available LAME library to handle MP3 file encoding.  You must 
    obtain libmp3lame.so separately, either by downloading it or building 
    it from the sources, and then locate the file for Audacity.  You only 
    need to do this once.
    
    Would you like to locate libmp3lame.so now?
uk: Audacity не експортує дані у MP3 файли безпосередньо, натомість 
    використовується LAME -- бібліотека експорту у MP3. Необхідно отримати
    файл libmp3lame.so, або завантаживши файл, або ж скопмілювавши його з
    вихідного коду, а потім вказати програмі Audacity розташування цього файлу.
    Це необхідно зробити лише один раз.
    
    Бажаєте вказати розташування libmp3lame.so?

en: Audacity found temporary files that were not deleted or saved
    the last time you used Audacity.
    
    Audacity can't recover them automatically, but if you choose not
    to delete them, you can recover them manually.
    
    Delete temporary files?
uk: Програма виявила тимчасові файли, які не було видалено чи збережено
    під час останнього сеансу роботи з Audacity.
    
    Audacity не підтримує автоматичне їх відновлення, але ви зможете
    відновити їх вручну, якщо не видалите їх.
    
    Видалити тимчасові файли?

en: Audacity is a free program written by a team of volunteer developers around the world.  Coordination happens thanks to SourceForge.net, an online service that provides free tools to open-source software projects.  Audacity is available for Windows 98 and newer, Mac OS X, Linux, and other Unix-like operating systems.  Older versions of Audacity are available for Mac OS 9.
uk: Audacity - вільна програма, написана групою програмістів з усього світу, завдяки SourceForge.net - службі, для програмних проектів з відкритим кодом. Audacity доступна на платформах Windows 98 та новіше, Mac OS X, Linux, та інших Unix-системах. Більш ранні версії доступні на платформі Mac OS 9.

en: Audacity is already running
uk: Audacity вже запущено

en: Audacity is now going to exit.  Please launch Audacity again to use the new temporary directory.
uk: Audacity готується до завершення. Повторно завантажте програму
    для використання нового каталогу тимчасових файлів.

en: Audacity project (.AUP) files are not currently 
    associated with Audacity. 
    
    Associate them, so they open on double-click?
uk: Файли проектів Audacity (.AUP) зараз
    не пов'язані з Audacity. 
    
    Пов'язати їх з програмою подвійним клацанням?

en: Audacity project files (.aup) let you save everything you're working on exactly as it
    appears on the screen, but most other programs can't open Audacity project files.
    
    When you want to save a file that can be opened by other programs, select one of the
    Export commands.
uk: У файлах проектів Audacity (.aup) ви можете зберегти робочий проект так,
    як він виглядає на екрані, проте більшість інших програм не здатні відкривати
    файли проектів Audacity.
    
    Якщо ви бажаєте зберегти результат роботи у файл, який підтримується іншими
    програмами, використовуйте команду "Експортувати".

en: Audacity projects (*.aup)|*.aup
uk: Проекти Audacity (*.aup)|*.aup

en: Audacity was expecting a library named "%s".  Are you sure you want to attempt to export MP3 files using "%s"?
uk: Очікувалась бібліотека з назвою "%s".  Ви впевнені, що бажаєте спробувати експортувати дані у формат MP3 використовуючи "%s"?

en: Audacity was not able to lock the temporary files directory.
    This folder may be in use by another copy of Audacity.
    Running two copies of Audacity simultaneously may cause
    data loss or cause your system to crash.
    
    Do you still want to start Audacity?
uk: Audacity не вдається заблокувати каталог тимчасових файлів.і
    Цей каталог, можливо, використовується іншою копією програми Audacity.
    Одночасна робота кількох копій програми може призвести до втрати даних
    чи збоїв у роботі системи.
    
    Досі бажаєте запустити Audacity?

en: Audacity was unable to convert an Audacity 1.0 project to the new project format.
uk: Audacity не вдається перетворити проект формату Audacity 1.0 у проект нового формату.

en: Audio I/O
uk: Ввід/вивід звуку

en: Audio Track
uk: Доріжка

en: Author:
uk: Автор:

en: Automatic Volume Control
uk: Автоматичний контроль рівня

en: Automatic Volume Control by Vincent A. Busam
uk: Автоматичний контроль рівня - автор Вінсент А. Б'юсам

en: Automatic Volume Control...
uk: Автоматичний контроль рівня...

en: Autoscroll while playing
uk: Автопрокручування при відтворенні

en: Bass Boost
uk: Підсилення басових частот

en: Bass Boost by Nasca Octavian Paul
uk: Підсилення басових частот - автор Наска Октавіан Пол

en: Bass Boost...
uk: Підсилення басових частот...

en: Beats per Minute (BPM):   from
uk: Ударів за хвилину (BPM): від

en: Benchmark
uk: Тест швидкодії

en: Bit Rate:
uk: Частота бітів:

en: Boost (dB):
uk: Підвищення (дБ):

en: Boosting Bass Frequencies
uk: Підвищення басових частот

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Can't Redo
uk: Неможливо повторити

en: Can't Undo
uk: Неможливо вернути

en: Can't export multiple files
uk: Не можна експортувати декілька файлів

en: Can't import project file
uk: Не вдається імпортувати файл проекту

en: Can't open project file
uk: Не вдається відкрити файл проекту

en: Can't process replacing
uk: Не можна виконати заміну

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot export audio in this format.
uk: Не вдається експортувати дані у цьому форматі.

en: Cannot export audio to %s
uk: Не вдається експортувати дані у %s

en: Cannot remove a pop or click at the very beginning of a track.
uk: Не вдається видалити щиглики чи тріскотіння на початку доріжки.

en: Cannot remove a pop or click longer than one second.
uk: Не вдається видалити щиглик чи тріскотіння тривалість якого більше секунди.

en: Center
uk: центр

en: Change Amplification Envelope
uk: Змінити оминаючу підсилення

en: Change ONE Sample only
uk: Змінити лише ОДИН семпл

en: Change Pitch
uk: Зміна висоти тону

en: Change Pitch without Changing Tempo
uk: Змінити висоту тону не змінюючи темп

en: Change Pitch...
uk: Зміна висоти тону...

en: Change Sample
uk: Змінити семпл

en: Change Several Samples
uk: Змінити декілька семплів

en: Change Speed
uk: Зміна швидкості

en: Change Speed, affecting both Tempo and Pitch
uk: Змінити швидкість, впливаючи на темп та висоту тону

en: Change Speed...
uk: Зміна швидкості...

en: Change Tempo
uk: Зміна темпу

en: Change Tempo without Changing Pitch
uk: Зміна темпу, не змінюючи висоту тону

en: Change Tempo...
uk: Зміна темпу...

en: Change lower speed limit (%) to:
uk: Змінити нижню межу швидкості (%) на:

en: Change track name to:
uk: Змінити назву доріжки на:

en: Change upper speed limit (%) to:
uk: Змінити верхню межу швидкості (%) на:

en: Change window size must be less than or equal to Adjustment window size.
uk: Розмір вікна зміни повинен бути меншим за розмір вікна корегування.

en: Changed '%s' to %d Hz
uk: '%s' змінено на %d Гц

en: Changed '%s' to %s
uk: '%s' змінено на %s

en: Changes to temporary directory will not take effect until Audacity is restarted
uk: Зміни каталогу для зберігання тимчасових файлів не наберуть сили, доки програму Audacity не буде перезавантажено.

en: Changing Pitch
uk: Змінюється висота тону

en: Changing Speed
uk: Змінюється швидкість

en: Changing Tempo
uk: Змінюється темп

en: Changing block %s
uk: Змінюється блок %s

en: Changing volume
uk: Змінюється рівень сигналу

en: Channel
uk: Канал

en: Channels:
uk: Канали:

en: Choose Language for Audacity to use:
uk: Виберіть мову інтерфейсу для Audacity:

en: Choose a font for Label Tracks
uk: Виберіть шрифт доріжки для позначок

en: Choose a location to place the temporary directory
uk: Виберіть розташування каталогу тимчасових файлів

en: Choose a location to save the exported files
uk: Виберіть каталог для експортування файлів

en: Choose...
uk: Вибрати...

en: Cleaning up temporary files...
uk: Очищення від тимчасових файлів...

en: Clear
uk: Очистити

en: Click Removal...
uk: Видалення щигликів...

en: Click and Pop Removal
uk: Видалення щигликів та тріску

en: Click and Pop Removal by Craig DeForest
uk: Видалення щигликів та тріску, автор Craig DeForest

en: Click and drag to adjust relative size of stereo tracks.
uk: Клацніть та перетягніть позначку для корегування відносного розміру стерео-доріжок.

en: Click and drag to edit the amplitude envelope
uk: Клацніть та перетягніть для зміни оминаючої амплітуди

en: Click and drag to edit the samples
uk: Клацніть та перетягніть для редагування семплів

en: Click and drag to move a track in time
uk: Клацніть та перетягніть для переміщення доріжки у часі

en: Click and drag to move left selection boundary.
uk: Клацніть та перетягніть для переміщення лівої межі виділеної ділянки.

en: Click and drag to move right selection boundary.
uk: Клацніть та перетягніть для переміщення правої межі видаленої ділянки.

en: Click and drag to resize the track.
uk: Клацніть та перетягніть для зміни розміру доріжки.

en: Click and drag to select audio
uk: Клацніть та перетягніть щоб виділити звуковий фрагмент

en: Click to Zoom In, Shift-Click to Zoom Out
uk: Клацніть, щоб наблизити. Shift+клацання, щоб віддалити

en: Click to vertically zoom in, Shift-click to zoom out, Drag to create a particular zoom region.
uk: Використовуйте клацання для наближення по-вертикалі, Shift+клацання - для віддалення, перетягування з натиснутою кнопкою - для виділення області масштабування.

en: Close
uk: Закрити

en: Command
uk: Команда

en: Command Action
uk: Дія команди

en: Command-line exporting is only supported on UNIX
uk: Експорт через командний рядок доступний лише у UNIX

en: Command-line options supported:
      -help (this message)
      -test (run self diagnostics)
      -blocksize ### (set max disk block size in bytes)
    
    In addition, specify the name of an audio file or Audacity project
    to open it.
uk: Параметри командного рядка, що підтримуються:
      -help (виводить це повідомлення)
      -test (запуск самотестування)
      -blocksize ### (встановлює макс. розмір дискових блоків у байтах)
    
    Додатково, вкажіть назву фалу проекту Audacity,
    який відкриватиметься на початку.

en: Comments
uk: Коментарі

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Compressor...
uk: Компресор...

en: Converted a 1.0 project file to the new format.
    The old file has been saved as '%s'
uk: Проект формату 1.0 перетворено у проект нового формату.
    Старий файл збережено з назвою "%s"

en: Copy
uk: Копіювати

en: Could not open MP3 encoding library!
uk: Не вдається відкрити бібліотеку для експорту у MP3!

en: Could not open file:
uk: Не вдається відкрити файл:

en: Could not open file: "%s"
uk: Не вдається відкрити файл: "%s"

en: Could not save project.  Perhaps %s is not writeable,
    or the disk is full.
uk: Не вдається зберегти проект. Можливо, відсутні права запису на %s,
    або не вистачає вільного простору диску.

en: Couldn't find the project data folder: "%s"
uk: Не вдається знайти теку з даними проекту: "%s"

en: Couldn't open the Audacity Help file.
uk: Не вдається відкрити файл довідки Audacity.

en: Couldn't write to file:
uk: Не вдається записати у файл:

en: Created new audio track
uk: Створено нову звукову доріжку

en: Created new label track
uk: Створено нову доріжку для позначок

en: Created new project
uk: Створено новий проект

en: Created new stereo audio track
uk: Створено нову стерео-доріжку

en: Created new time track
uk: Створено нову доріжку часу

en: Creating Noise Profile
uk: Створюється модель шуму

en: Credits
uk: Подяки

en: Ctrl-Left-Drag
uk: Ліва-Ctrl-перетягування

en: Ctrl-Wheel-Rotate
uk: Ctrl-обертання-колеса

en: Cu&t	Ctrl+X
uk: &Вирізати	Ctrl+X

en: Cuberoot Autocorrelation
uk: Середньоквадратична кореляція

en: Cursor Left	Left
uk: Курсор ліворуч	Вліво

en: Cursor Right	Right
uk: Курсор праворуч	Вправо

en: Cursor to End
uk: Від курсору до кінця

en: Cursor: %.3lf NTSC frames (29.97 fps)   %s
uk: Курсор: %.3lf кадрів NTSC (29.97 кадрів/с)   %s

en: Cursor: %.3lf PAL frames (25 fps)   %s
uk: Курсор: %.3lf кадрів PAL (25 кадрів/с)   %s

en: Cursor: %.3lf film frames (24 fps)   %s
uk: Курсор: %.3lf кадрів кінофільму (24 кадрів/с)   %s

en: Cursor: %.4f sec (%d Hz) (%s) = %f,    Peak: %.4f sec (%d Hz) (%s)
uk: Курсор: %.4f сек (%d Гц) (%s) = %f,    Пік: %.4f сек (%d Гц) (%s)

en: Cursor: %02i:%02i:%06.3lf cdda min:sec:frames (75 fps)   %s
uk: Курсор: %02i:%02i:%06.3lf cdda хв:сек:кадрів (75 кадр/с)   %s

en: Cursor: %1i:%02i:%02i:%06.3lf NTSC drop-frame h:mm:ss:ff (%.3lf NTSC frames)   %s
uk: Курсор: %1i:%02i:%02i:%06.3lf NTSC drop-frame г:хх:сс:кк (%.3lf кадрів NTSC)   %s

en: Cursor: %1i:%02i:%02i:%06.3lf NTSC non-drop-frame h:mm:ss:ff (%.3lf NTSC frames)   %s
uk: Курсор: %1i:%02i:%02i:%06.3lf NTSC non-drop-frame г:хх:сс:кк (%.3lf кадрів NTSC )   %s

en: Cursor: %1i:%02i:%02i:%06.3lf PAL h:mm:ss:ff 25 fps (%.3lf PAL frames)   %s
uk: Курсор: %1i:%02i:%02i:%06.3lf PAL г:хх:сс:кк 25 кадрів/с (%.3lf кадрів PAL)   %s

en: Cursor: %1i:%02i:%02i:%06.3lf film h:mm:ss:ff 24 fps (%.3lf film frames)   %s
uk: Курсор: %1i:%02i:%02i:%06.3lf плівка г:хх:сс:кк 24 кадрів/с (%.3lf кадрів плівки)   %s

en: Cursor: %1i:%02i:%09.6f hr:min:sec   %s
uk: Курсор: %1i:%02i:%09.6f год:хв:сек   %s

en: Cursor: %d Hz (%s) = %d dB    Peak: %d Hz (%s)
uk: Курсор: %d Гц (%s) = %d дБ    Пік: %d Гц (%s)

en: Cursor: %i+%04i cdda sectors+bytes (2352 bytes per sector)   [Snap-To Samples]
uk: Курсор: %i+%04i cdda секторів+байтів (2352 байтів на сектор)   [прив'язка за семплами]

en: Cursor: %i+%04i cdda sectors+bytes (2352 bytes per sector)   [Snap-To Samples]   Change Project Rate to 44100 for cdda
uk: Курсор: %i+%04i cdda секторів+байтів (2352 байтів на сектор)   [прив'язка за семплами]   Змінити частоту проекту на 44100 для cdda

en: Cursor: %i+%i sec+samples   [Snap-To Samples]
uk: Курсор: %i+%i сек+семплів   [прив'язка за семплами]

en: Cursor: %i:%02i+%i min:sec+samples   [Snap-To Samples]
uk: Курсор: %i:%02i+%i хв:сек+семплів   [прив'язка за семплами]

en: Cursor: %i:%09.6f min:sec   %s
uk: Курсор: %i:%09.6f хв:сек   %s

en: Cursor: %i:%09.6lf min:sec   [Snap-To Samples]
uk: Курсор: %i:%09.6lf хв:сек   [прив'язка за семплами]

en: Cursor: %lf sec   %s
uk: Курсор: %lf сек   %s

en: Cursor: %lf sec   [Snap-To Samples]
uk: Курсор: %lf сек   [прив'язка за семплами]

en: Cursor: %li samples   [Snap-To Samples]
uk: Курсор: %li семплів   [прив'язка за семплами]

en: Cut
uk: Вирізати

en: Cut to the clipboard
uk: Вирізати у буфер

en: D&uplicate	Ctrl+D
uk: &Дублювати	Ctrl+D

en: DRY
uk: До обробки

en: Debug
uk: Налагодження

en: Decay factor:
uk: Коефіцієнт спадання:

en: Default Sample Format:
uk: Типовий розмір семплу:

en: Default Sample Rate:
uk: Типова частота дискретизації:

en: Default endianness
uk: Типовий порядок байтів

en: Defaults
uk: Типові значення

en: Delay time (seconds):
uk: Час затримки (секунди):

en: Delete
uk: Видалити

en: DeleteKey	Backspace
uk: Клавіша видалення	Backspace

en: DeleteKey2	Delete
uk: Друга клавіша видалення	Delete

en: Deleted %.2f seconds at t=%.2f
uk: Видалено %.2f секунд починаючи з t=%.2f

en: Depth (%):
uk: Глибина (%):

en: Depth:
uk: Глибина:

en: Developers:
uk: Розробники:

en: Device:
uk: Пристрій:

en: Directories
uk: Каталоги

en: Directory %s does not exist. Create it?
uk: Каталог %s не існує. Створити його?

en: Directory %s is not writable
uk: Немає прав на запис у каталог %s

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Discard
uk: Скинути

en: Discard undo data
uk: Скидання даних повернення

en: Dock Control Toolbar
uk: Причепити панель керування

en: Dock Edit Toolbar
uk: Причепити панель інструментів

en: Dock Meter Toolbar
uk: Причепити панель індикаторів

en: Dock Mixer Toolbar
uk: Причепити панель мікшера

en: Documentation Writer
uk: Автори документації

en: Don't show this warning again
uk: Більше не показувати

en: Down Octave
uk: Октавою нижче

en: Drag the label vertically to change the order of the tracks.
uk: Щоб змінити порядок представлення доріжок, перетягніть цю доріжку вгору/вниз.

en: Drag to Zoom Into Region, Right-Click to Zoom Out
uk: Перетягнути для наближення області, клацнути правою кнопкою миші для віддалення

en: Draw Tool
uk: Зміна семплів

en: Draw Tool	F3
uk: Зміна оминаючої	F3

en: Draw currently only works with waveforms.
uk: Цей інструмент поки-що працює лише з хвильовим представленням сигналу.

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Duplicated
uk: Продубльовано

en: Dynamic Range Compressor
uk: Компресор динамічного діапазону

en: Dynamic Range Compressor by Dominic Mazzoni
uk: Компресор динамічного діапазону - Домінік Маццоні

en: E&xit
uk: Ви&йти

en: Echo
uk: Відлуння

en: Echo...
uk: Відлуння...

en: Edit ID3 Tags
uk: Правка ID3 тегів

en: Edit ID3 Tags (for MP3 exporting)
uk: Правка ID3 тегів (для експортування MP3)

en: Edit ID3 tags
uk: Правка ID3-тегів

en: Edit the ID3 tags for all MP3 files
uk: Правка ID3-тегів для усіх MP3-файлів

en: Edit the ID3 tags for the MP3 file
uk: Правка ID3 тегів для MP3-файлу

en: Effe&ct
uk: &Ефекти

en: Effect Settings
uk: Параметри ефекту

en: Enable Edit Toolbar
uk: Увімкнути панель редагування

en: Enable Meter Toolbar
uk: Увімкнути панель індикаторів рівня

en: Enable Mixer Toolbar
uk: Увімкнути панель мікшера

en: Enable dragging of left and right selection edges
uk: Дозволити перетягування лівої та правої меж виділеної ділянки

en: Enable ergonomic order of Audio I/O buttons
uk: Увімкнути більш ергономічний порядок керуючих кнопок

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Encoding:
uk: Кодування:

en: Enhanced Autocorrelation
uk: Розширена автокореляція

en: Enter Nyquist Command:
uk: Введіть Найквіст-команду:

en: Enter a rate in Hz (samples per second):
uk: Введіть частоту у Гц (семплів за секунду):

en: Enter a sample rate in Hz (per second) between 1 and 100000:
uk: Введіть частоту у Гц (за секунду) від 1 до 100000:

en: Envelope
uk: Оминаюча

en: Envelope Tool
uk: Зміна оминаючої

en: Envelope Tool	F2
uk: Зміна оминаючої	F2

en: Equalization
uk: Еквалайзер

en: Equalization, by Mitch Golden && Vaughan Johnson
uk: Еквалайзер - Mitch Golden && Vaughan Johnson

en: Equalization...
uk: Еквалайзер...

en: Error
uk: Помилка

en: Error (file may not have been written): %s
uk: Помилка (можливо, файл не записано): %s

en: Error Initializing Audio
uk: Помилка при ініціалізації звуку

en: Error importing
uk: Помилка при імпортуванні

en: Error loading keyboard shortcuts
uk: Помилка при завантаженні комбінацій клавіш

en: Error locking temporary folder
uk: Помилка при блокуванні теки тимчасових фалів

en: Error opening file
uk: Помилка при відкриванні файлу

en: Error opening project
uk: Помилка при відкриванні файлу проекту

en: Error parsing Allegro file.
uk: Помилка при розборі файлу у форматі Allegro.

en: Error parsing MIDI file.
uk: Помилка при розборі MIDI файлу.

en: Error saving keyboard shortcuts
uk: Помилка при збереженні комбінацій клавіш

en: Error saving project
uk: Помилка при збереженні файлу проекту

en: Error while opening sound device. Please check the input device settings and the project sample rate.
uk: Помилка при відкриванні звукового пристрою. Перевірте параметри пристрою вводу та частоту дискретизації проекту.

en: Error while opening sound device. Please check the output device settings and the project sample rate.
uk: Помилка при відкриванні звукового пристрою. Перевірте параметри пристрою виводу та частоту дискретизації проекту.

en: Error:
uk: Помилка:

en: Error: %s at line %d
uk: Помилка: %s у рядку %d

en: Error: is directory write-protected or disk full?
uk: Помилка: каталог захищений від запису або диск переповнений?

en: Expected to read %d samples, got %d samples.
uk: Очікувалось прочитати %d семплів, отримано %d семплів.

en: Export
uk: Експортувати

en: Export &Labels...
uk: Експортувати &параметри...

en: Export &Multiple...
uk: Експортувати у &декілька файлів...

en: Export As MP3...
uk: Експортувати як MP3...

en: Export As Ogg Vorbis...
uk: Експортувати як Ogg Vorbis...

en: Export As...
uk: Експортувати як...

en: Export Keyboard Shortcuts As:
uk: Експортувати комбінації клавіш як:

en: Export Labels As:
uk: Експортувати позначки як:

en: Export MP3
uk: Експортувати як MP3

en: Export Multiple
uk: Експорту у декілька файлів

en: Export Selection As MP3...
uk: Експортувати виділене як MP3...

en: Export Selection As Ogg Vorbis...
uk: Експортувати виділене як Ogg Vorbis...

en: Export Selection As...
uk: Експортувати виділене як...

en: Export Spectral Data As:
uk: Експортувати результати спектрального аналізу у файл:

en: Export format:
uk: Формат експорту:

en: Export location:
uk: Каталог для експорту:

en: Export...
uk: Експорт...

en: Exporting the entire project as Ogg Vorbis
uk: Весь проект експортується у файл Ogg Vorbis

en: Exporting the entire project as a %s file
uk: Весь проект експортується у файл %s

en: Exporting the entire project as an mp3
uk: Весь проект експортується у файл mp3

en: Exporting the entire project using command-line encoder
uk: Весь проект експортується через консольний кодувальник

en: Exporting the selected audio as Ogg Vorbis
uk: Виділене експортується у файл Ogg Vorbis

en: Exporting the selected audio as a %s file
uk: Виділене експортується у файл %s

en: Exporting the selected audio as an mp3
uk: Виділене експортується у файл mp3

en: Exporting the selected audio using command-line encoder
uk: Виділене експортується через консольний кодувальник

en: Extend Selection Range
uk: Розширити виділену область

en: FFT Filter
uk: FFT-фільтр

en: FFT Filter by Dominic Mazzoni
uk: FFT-фільтр - Домінік Маццоні

en: FFT Filter...
uk: FFT-фільтр...

en: FFT Size
uk: FFT розмір

en: Fade In
uk: Повільне наростання

en: Fade Out
uk: Повільне загасання

en: Fading In
uk: Застосовується "Повільне наростання"

en: Fading Out
uk: Застосовується "Повільне загасання"

en: Fast Sinc Interpolation
uk: Швидка синхронна інтерполяція

en: Feedback (%):
uk: Зворотний зв'язок (%):

en: File Format
uk: Формат файлу

en: File Formats
uk: Формати

en: File name prefix:
uk: Префікс назви файлу:

en: Find Library
uk: Знайти бібліотеку

en: Find Zero Crossings	Z
uk: Знайти найближчі нульові точки	Z

en: First file name:
uk: Назва першого файлу:

en: Fit &Vertically	Ctrl+Shift+F
uk: Розмістити по &вертикалі	Ctrl+Shift+F

en: Fit project in window
uk: Розмістити проект у вікні

en: Fit selection in window
uk: Розмістити виділене у вікні

en: Float Control Toolbar
uk: Відкріпити панель керування

en: Float Edit Toolbar
uk: Відкріпити панель редагування

en: Float Meter Toolbar
uk: Відкріпити панель індикаторів рівня

en: Float Mixer Toolbar
uk: Відкріпити панель мікшера

en: Font...
uk: Шрифт...

en: Format Change
uk: Зміна формату

en: Format:
uk: Формат:

en: Free Space:
uk: Вільного місця:

en: Frequency (Hz)	Level (dB)
uk: Частота (Гц)	Рівень (дБ)

en: Frequency (Hz):
uk: Частота (Гц):

en: Frequency (Hz):   from
uk: Частота (Гц):   від

en: Frequency / Hz
uk: Частота / Гц

en: Frequency Analysis
uk: Частотний аналіз

en: Gain
uk: Підсилення

en: Generate Noise
uk: Створення шуму

en: Generate Silence
uk: Створення тиші

en: Generate Tone
uk: Створити хвилю

en: Generating Silence
uk: Створення тиші

en: Generating Tone
uk: Створення хвилі

en: Generating White Noise
uk: Створення білого шуму

en: Genre:
uk: Жанр:

en: Get Noise Profile
uk: Створити модель шуму

en: Grayscale
uk: У відтінках сірого

en: HTML Help Books (*.htb)|*.htb
uk: Файл HTML-довідки (*.htb)|*.htb

en: Hardware Playthrough (Play new track while recording it)
uk: Наскрізний канал (відтворювати нову доріжку при її запису)

en: Header:
uk: Заголовок:

en: High-quality Sinc Interpolation
uk: Високоякісна синхронна інтерполяція

en: High-quality dither:
uk: Високоякісне згладжування:

en: High-quality sample rate converter:
uk: Високоякісне перетворення частоти дискретизації:

en: Horizontal Stereo
uk: Горизонтально стерео

en: Hz
uk: Гц

en: ID3 tag exporting disabled
uk: Експортування ID3-тегів вимкнено

en: ID3 tag exporting enabled
uk: Експортування ID3-тегів увімкнено

en: ID3v1 (more compatible)
uk: ID3v1 (більш поширений)

en: ID3v2 (more flexible)
uk: ID3v2 (більш функціональний)

en: If you have more than one Audio Track, you can export each track as a separate file,
    or if you have a Label Track, you can export a new file for each label.
    
    This project does not have multiple tracks or a Label Track, so you cannot export multiple files.
uk: Якщо у вашому проекті більш ніж одна доріжка, ви можете експортувати кожну з них у окремий файл,
    або, за наявності доріжки для позначок, - експортувати по новому файлу для кожної позначки.
    
    Проект не містить ані кількох доріжок, ані доріжки для позначок, тому що функція, що ви викликали, працювати не буде.

en: Import
uk: Імпорт

en: Import &Labels...
uk: Імпортувати &позначки...

en: Import &MIDI...
uk: Імпортувати &MIDI...

en: Import &Raw Data...
uk: Імпортувати raw-&файл...

en: Import Labels
uk: Імпорт позначок

en: Import MIDI
uk: Імпорт MIDI-файлу

en: Import Raw Data
uk: Імпорту raw-файлі

en: Imported '%s'
uk: Імпортовано файл '%s'

en: Imported MIDI from '%s'
uk: Імпортовано MIDI-файл з '%s'

en: Imported labels from '%s'
uk: Імпортовано позначки з '%s'

en: Importing %s File...
uk: Імпортується файл %s...

en: Importing %s file...
uk: Імпортується файл %s...

en: Include audio before first label
uk: Включати звук перед першою позначкою

en: Information
uk: Інформація

en: Input Meter
uk: Індикатор рівня на вході

en: Input Volume
uk: Рівень зростання

en: Input level meter - click to monitor input
uk: Індикатор рівня входу. Клацніть, щоб запустити контроль входу.

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Internal logic fault
uk: Внутрішня логічна помилка

en: Invalid Vorbis bitstream header
uk: Помилковий заголовок потоку Vorbis

en: Invalid duration in LOF file.
uk: Неправильна тривалість LOF-файлі.

en: Invalid rate.
uk: Неправильна частота.

en: Invalid track offset in LOF file.
uk: Неправильний зсув доріжок у LOF-файлі.

en: Invalid window offset in LOF file.
uk: Неправильний зсув вікон у LOF-файлі.

en: Invert
uk: Інвертування

en: Inverting
uk: Триває інвертування

en: Key Combination
uk: Комбінація клавіш

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: L
uk: Л

en: LADSPA plug-in support disabled
uk: Підтримку модулів LADSPA вимкнено

en: LADSPA plug-in support enabled
uk: Підтримку модулів LADSPA увімкнено

en: LFO Frequency (Hz):
uk: Частота LFO (Гц):

en: LFO Start Phase (deg.):
uk: Початкова фаза LFO (град.):

en: LOF Error
uk: Помилка LOF

en: Label
uk: Позначка

en: Label Edit
uk: Правка позначки

en: Label Track
uk: Доріжка для позначок

en: Label Track Font
uk: Шрифт доріжки для позначок

en: Labels
uk: Позначки

en: Lag (seconds)	Frequency (Hz)	Level
uk: Відставання (сек)	Частота (Гц)	Рівень

en: Language:
uk: Мова:

en: Left
uk: зліва

en: Left Channel
uk: Лівий канал

en: Left Click
uk: Клацання лівою кнопкою миші

en: Left Drag
uk: Перетягування лівою кнопкою миші

en: Left,
uk: Лівий,

en: Left-Click
uk: Ліва клавіша-Клацання

en: Left-Drag
uk: Ліва клавіша-Перетягування

en: Left=Zoom In, Right=Zoom Out, Middle=Normal
uk: Ліва=Наблизити, Права=Віддалити, Середня=Звичайний вигляд

en: Length (seconds)
uk: Тривалість (секунд)

en: Length (seconds):   from
uk: Тривалість (секунд):   від

en: Less
uk: Менше

en: Levels to discard:
uk: Рівнів повернення:

en: Libresample by Dominic Mazzoni and Julius Smith
uk: Libresample - Домінік Маццоні та Юліус Сміт

en: Libresample support enabled
uk: Підтримка libresample увімкнена

en: Libsamplerate by Erik de Castro Lopo
uk: Libresample - Erik de Castro Lopo

en: Libsamplerate error: %d
uk: Помилка libsamplerate: %d

en: Libsamplerate support enabled
uk: Підтримку libsamplerate увімкнено

en: Linear
uk: Лінійний

en: Linear frequency
uk: Лінійна частота

en: List of Files in basic text format
uk: Перелік файлів у звичайному текстовому форматі

en: Load Predefined Curve
uk: Завантажити криву

en: Load...
uk: Завантажити...

en: Loaded %d keyboard shortcuts
uk: Завантажено %d комбінацій клавіш

en: Loading keyboard shortcuts
uk: Завантажуються комбінації клавіш

en: Location:
uk: Розташування:

en: Log frequency
uk: Частота запису журналу

en: Lower speed limit
uk: Межа зниження швидкості

en: MIDI tracks cannot be offset individually, only audio files may be.
uk: MIDI-доріжки не можуть бути відділеними одна від одної - лише звукові файли.

en: MP3 Export Setup
uk: Параметри експортування MP3

en: MP3 Library Version:
uk: Версія бібліотеки MP3:

en: MP3 exporting plugin not found
uk: Не знайдено модуль експорту у MP3

en: MP3 importing disabled
uk: Імпорт MP3 вимкнено

en: MP3 importing enabled
uk: Імпорт MP3 увімкнено

en: Made '%s' a stereo track
uk: Зробити '%s' стерео-доріжку

en: Main Logo
uk: Головна емблема

en: Make Stereo
uk: Зробити стереофонічною

en: Make Stereo Track
uk: Зробити доріжку стереофонічною

en: Make a copy of the file before editing (safer)
uk: Скопіювати файл перед зміною (безпечніше)

en: Master Gain Control
uk: Загальний регулятор підсилення

en: Maximum Frequency (Hz):
uk: Максимальна частота (Гц):

en: Maximum frequency must be in the range 100 Hz - 100,000 Hz
uk: Максимальна частота повинна знаходитись у межах 100 Гц - 100,000 Гц

en: Maximum length of attribute '%s' is %d characters. Data was truncated.
uk: Максимальна довжина атрибуту '%s' складає %d символів. Дані було обрізано.

en: Media read error
uk: Помилка читання носія

en: Minimum Change %:
uk: Мінімальна зміна %:

en: Minimum Change Window:
uk: Вікно мінімальної зміни:

en: Minimum of dB mode display range
uk: Мінімальний діапазон відображення хвилі у дБ

en: Mix
uk: Мікшер

en: Mixing tracks
uk: Доріжки мікшируються

en: Modified Label
uk: Позначка змінена

en: Monitor input
uk: Контроль входу

en: Mono
uk: Моно

en: Mono,
uk: Моно,

en: More
uk: Більше

en: Mouse
uk: Миша

en: Mouse Bindings (default values, not configurable)
uk: Використання миші (незмінні типові параметри)

en: Move Cursor...
uk: Перемістити курсор...

en: Move Track
uk: Перемістити доріжку

en: Move Track Down
uk: Перемістити доріжку вниз

en: Move Track Up
uk: Перемістити доріжку вгору

en: Moved '%s' %s
uk: Переміщено '%s' %s

en: Moved Sample
uk: Семпл переміщено

en: Moved gain slider
uk: Регулятор рівня переміщено

en: Moved pan slider
uk: Регулятор панорами переміщено

en: Multi
uk: Декілька

en: Multi Tool	F6
uk: Багатоінструментальний режим	F6

en: Multi-Tool Mode
uk: Багатоінструментальний режим

en: Multi-Tool Mode: Cmd-, for Mouse and Keyboard Preferences
uk: Багатоінструментальний режим: натисніть Cmd-, для налаштовування миші та клавіатури

en: Multi-Tool Mode: Ctrl-P for Mouse and Keyboard Preferences
uk: Багатоінструментальний режим: натисніть Ctrl-P, для налаштовування миші та клавіатури

en: Mute
uk: Німий

en: NTSC drop-frame h:mm:ss:ff
uk: NTSC drop-frame г:хх:сс:кк

en: NTSC frames 29.97 fps
uk: NTSC-кадрів 29.97 кадрів/с

en: NTSC non-drop-frame h:mm:ss:ff
uk: NTSC non-drop-frame г:хх:сс:кк

en: Name Change
uk: Зміна назви

en: Name files:
uk: Назви файлів:

en: Name...
uk: Назва...

en: New &Audio Track
uk: Створити &звукову доріжку

en: New &Stereo Track
uk: Створити &стерео доріжку

en: New &Time Track
uk: Створити доріжку &часу

en: New La&bel Track
uk: Створити доріжку &позначок

en: New Peak Amplitude (dB):
uk: Нова пікова амплітуда (дБ):

en: New Temporary Directory
uk: Новий каталог тимчасовий каталог

en: New Track
uk: Нова доріжка

en: New Value
uk: Нове значення

en: New selection length:
uk: Нова тривалість виділення:

en: Next Tool	D
uk: Наступний інструмент	D

en: No endianness
uk: Без урахування порядку байтів

en: No resampling support enabled
uk: Підтримку пересемплювання вимкнено

en: No tracks are selected!
    Choose Export... to export all tracks.
uk: Доріжку не вибрано!
    Натисніть "Експортувати...", щоб експортувати усі доріжки.

en: Noise Removal
uk: Видалення шуму

en: Noise Removal by Dominic Mazzoni
uk: Видалення шуму -- Домінік Маццоні

en: Noise Removal...
uk: Видалення шуму...

en: None
uk: Немає

en: Normalize
uk: Нормалізація

en: Normalize by Dominic Mazzoni
uk: Нормалізація - Домінік Маццоні

en: Normalize maximum amplitude to -3 dB
uk: нормалізувати максимальну амплітуду до -3 дБ

en: Normalize to 0dB after compressing
uk: Нормалізувати до 0dB після стискання

en: Normalize...
uk: Нормалізація...

en: Normalizing...
uk: Нормалізація...

en: Not a valid or supported MP3 encoding library!
uk: Неправильна, або непідтримувана бібліотека стиснення MP3!

en: Not an Ogg Vorbis file
uk: Не є Ogg Vorbis файлом

en: Not enough data selected.
uk: Вибрано недостатньо даних.

en: Note Track
uk: Доріжка приміток

en: Note: Pressing Cmd+Q will quit. All other keys are valid.
uk: Примітка: натиснення комбінації клавіш Cmd+Q призведе до завершення. Усі інші комбінації є дійсними.

en: Nothing to redo
uk: Немає що повторити

en: Nothing to undo
uk: Немає що скасувати

en: Number of times to repeat:
uk: Кількість повторів:

en: Numbering consecutively
uk: Послідовна нумерація

en: Nyquist
uk: Найквіст

en: Nyquist Output:
uk: Вивід Найквіста:

en: Nyquist Prompt
uk: Запит Найквіста

en: Nyquist Prompt...
uk: Запит Найквіста...

en: Nyquist did not return audio.
uk: Модуль Найквіста не повернув звукові дані.

en: Nyquist returned the value: %d
uk: Модуль Найквіста повернув значення: %d

en: Nyquist returned the value: %f
uk: Модуль Найквіста повернув значення: %f

en: Nyquist returned too many audio channels.
uk: Модуль Найквіста повернув занадто багато звукових каналів.

en: OGG Export Setup
uk: Параметри експортування OGG

en: OGG Quality:
uk: Якість OGG:

en: OK
uk: Гаразд

en: Ogg Vorbis importing disabled
uk: Імпорт Ogg Vorbis вимкнено

en: Ogg Vorbis importing enabled
uk: Імпорт Ogg Vorbis увімкнено

en: Ogg Vorbis support is not included in this build of Audacity
uk: Підтримка Ogg Vorbis не увімкнено у цій збірці Audacity

en: Only LAMELib|LAMELib|Shared Libraries (*)|*
uk: Лише LAMELib|LAMELib|Спільні бібліотеки (*)|*

en: Only LameLib|LameLib|All Files (*)|*
uk: Лише LameLib|LameLib|Усі файли (*)|*

en: Only lame_enc.dll|lame_enc.dll|Dynamically Linked Libraries (*.dll)|*.dll|All Files (*.*)|*
uk: Лише lame_enc.dll|lame_enc.dll|Динамічні бібліотеки (*.dll)|*.dll|Усі файли (*.*)|*

en: Only libmp3lame.so|libmp3lame.so|Primary Shared Object files (*.so)|*.so|Extended Libraries (*.so*)|*.so*|All Files (*)|*
uk: Лише libmp3lame.so|libmp3lame.so|Первинні спільні бібліотеки (*.so)|*.so|Розширені бібліотеки (*.so*)|*.so*|Усі файли (*)|*

en: Opening Audacity Project
uk: Відкривається проект Audacity

en: Original Value
uk: Початкове значення

en: Other contributors:
uk: Інші учасники проекту:

en: Other...
uk: Інша...

en: Out of disk space
uk: Скінчився вільний простір на диску

en: Output Meter
uk: Індикатор рівня на виході

en: Output Volume
uk: Рівень на виході

en: Output level meter
uk: Індикатор рівня на виході

en: Overwrite existing files
uk: Перезаписати існуючі файли

en: PAL frames 25 fps
uk: PAL-кадри 25 кадрів/с

en: PAL h:mm:ss:ff 25 fps
uk: PAL г:хх:сс:кк 25 кадрів/с

en: Page Setup...
uk: Параметри сторінки...

en: Pan
uk: Панорама

en: Paste
uk: Вставити

en: Pasted from the clipboard
uk: Вставка з буферу

en: Pause
uk: Призупинити

en: Pause	P
uk: Призупинити	P

en: Pencil
uk: "Олівець"

en: Percent Change:
uk: Відсоток змін:

en: Performing Echo
uk: Застосовується ефект "Відлуння"

en: Performing Effect: %s
uk: Застосовується ефект: %s

en: Performing Equalization
uk: Застосовується ефект "Еквалайзер"

en: Performing FFT Filter
uk: Застосовується ефект "Фільтр FFT"

en: Performing Repeat
uk: Створюються повтори

en: Phaser
uk: Фазер

en: Phaser by Nasca Octavian Paul
uk: Фазер - Наска Октавіан Пол

en: Phaser...
uk: Фазер...

en: Pitch (EAC)
uk: Висота тону (EAC)

en: Pitch:   from
uk: Висота тону:    від

en: Play (Shift for loop-play)
uk: Відтворити (з Shift - у циклі)

en: Play Looped	L
uk: Відтворювати у циклі	L

en: Play Looped	Shift+Spacebar
uk: Відтворити у циклі	Shift+Пробіл

en: Play One Second	1
uk: Відтворити 1 секунду	1

en: Play To Selection	B
uk: Відтворити виділене	B

en: Play other tracks while recording new one
uk: Відтворити існуючі доріжки при записуванні нової

en: Play/Stop	Spacebar
uk: Відтворити/Зупинити	Пробіл

en: Playback
uk: Відтворення

en: Plugins %i to %i
uk: Модулі від %i до %i

en: Plugins 1 to %i
uk: Модулі від 1 до %i

en: Pop and Click Removal...
uk: Видалення щигликів та тріску...

en: Predefined:
uk: Готові уподобання:

en: Preview
uk: Прослухати

en: Previous Tool	A
uk: Попередній інструмент	A

en: Primary developer
uk: Головний розробник

en: Print
uk: Друк

en: Print...
uk: Друк...

en: Program build date:
uk: Дата компіляції програми:

en: Programmer
uk: Програміст

en: Progress
uk: Перебіг

en: Project leader and primary programmer
uk: Лідер проекту та головний розробник

en: Project rate:
uk: Частота проекту:

en: Quality
uk: Якість

en: Quick Mix
uk: Швидке змішування

en: Quick mix
uk: Швидке змішування

en: Quit Audacity upon closing last window
uk: Виходити з Audacity при закриванні останнього вікна

en: R
uk: П

en: Rate Change
uk: Змінити частоту

en: Ratio:
uk: Коефіцієнт:

en: Ratio: %.0f:1
uk: Коефіцієнт: %.0f:1

en: Ratio: %.1f:1
uk: Коефіцієнт: %.1f:1

en: Raw
uk: Необроблені дані

en: Read directly from the original file (faster)
uk: Читати безпосередньо з файлу (швидше)

en: Real-time dither:
uk: Згладжування у реальному часі:

en: Real-time sample rate converter:
uk: Перетворення частоти дискретизації у реальному часі:

en: Recent &Files...
uk: Недавні &файли...

en: Record
uk: Записати

en: Record	R
uk: Записати	R

en: Recorded Audio
uk: Записано звук

en: Recording
uk: Записування

en: Recording time remaining: %d hours and %d minutes
uk: Час до кінця запису: %d годин та %d хвилин

en: Recording time remaining: %d minutes
uk: Час до кінця запису: %d хвилин

en: Recording time remaining: %d seconds
uk: Час до кінця запису: %d секунд

en: Recording time remaining: 1 hour and %d minutes
uk: Час до кінця запису: 1 година та %d хвилин

en: Rectangle
uk: Прямокутне

en: Redo
uk: Повторити

en: Remo&ve Tracks
uk: В&идалити доріжки

en: Remove Noise
uk: Видалити шум

en: Remove Track
uk: Видалити доріжку

en: Remove any DC offset (center on 0 vertically)
uk: Видалити будь-яке відхилення від вісі (центр у 0 по вертикалі)

en: Remove clicks
uk: Видалити тріск

en: Removed audio track(s)
uk: Доріжку(и) видалено

en: Removed track '%s.'
uk: Видалено доріжку '%s.'

en: Removing Noise
uk: Видаляється шум

en: Removing clicks and pops...
uk: Видаляється тріск та ляскіт...

en: Removing unwanted noise
uk: Видаляється небажаний шум

en: Renamed '%s' to '%s'
uk: Назва змінена з '%s' на '%s'

en: Renamed file: %s
uk: Перейменовано файл: %s

en: Repeat
uk: Повтор...

en: Repeat %s	Ctrl+R
uk: Повторити %s	Ctrl+R

en: Repeat Last Effect	Ctrl+R
uk: Повторити останній ефект	Ctrl+R

en: Repeat by Dominic Mazzoni && Vaughan Johnson
uk: Повтор - Dominic Mazzoni та Vaughan Johnson

en: Repeat...
uk: Повтор...

en: Repeated %d times
uk: Створено %d повторів

en: Resampling disabled.
uk: Пересемплювання вимкнено.

en: Resonance:
uk: Резонанс:

en: Restore Defaults
uk: Відновити початкові параметри

en: Reverse
uk: Реверс

en: Reversing
uk: Застосовується реверс

en: Right
uk: справа

en: Right Channel
uk: Правий канал

en: Right Click
uk: Клацання правою кнопкою миші

en: Right Drag
uk: Перетягування правою кнопкою миші

en: Right,
uk: Правий,

en: Right-Click
uk: Права клавіша - Клацання

en: Right-Drag
uk: Права клавіша - Перетягування

en: Same as Left-Drag
uk: Те ж саме, що і Ліва клавіша - Перетягування

en: Same as select tool
uk: Те ж саме, що й інструмент для виділення

en: Same as zoom tool
uk: Те ж саме, що й інструмент масштабування

en: Sample Edit
uk: Правка семплу

en: Sample rate:
uk: Частота дискретизації:

en: Save %s File As:
uk: Зберегти як %s файл:

en: Save Project &As...
uk: Зберегти проект &як...

en: Save Project As:
uk: Зберегти проект як:

en: Save changes before closing?
uk: Зберегти зміни перед закриванням?

en: Save changes?
uk: Зберегти зміни?

en: Save...
uk: Зберегти...

en: Saved %s
uk: Збережено %s

en: Sawtooth
uk: Зубцеподібна

en: Scroll up or down
uk: Прокрутити вгору чи вниз

en: Search for?
uk: Що шукати?

en: Search help for keyword
uk: Шукати за ключовим словом

en: Select
uk: Виділити

en: Select a MIDI file...
uk: Вибрати MIDI-файл...

en: Select a few seconds of just noise
    so Audacity knows what to filter out, then
    click Get Noise Profile:
uk: Виділіть кілька секунд лише шуму, щоб
    програма дізналась, що фільтрувати, потім
    клацніть мишкою на кнопці "Створити модель шуму":

en: Select a text file containing labels...
uk: Виберіть тестовий файл, що містить позначки...

en: Select all of the audio you want filtered,
    choose how much noise you want filtered out,
    and then click Remove Noise.
uk: Виділіть ту частину доріжки, на яку накладати фільтр
    вкажіть скільки шуму фільтрувати, потім клацніть
    мишкою на кнопці "Видалити шум".

en: Select an XML file containing Audacity keyboard shortcuts...
uk: Виберіть XML-файл, що містить комбінації клавіш Audacity...

en: Select any uncompressed audio file...
uk: Виберіть будь-який нестиснений звуковий файл...

en: Select one or more audio files...
uk: Виберіть один чи більше звукових файлів...

en: Select...
uk: Виділити...

en: Selection Contract Left	Ctrl+Shift+Right
uk: Стягнути виділення зліва	Ctrl+Shift+Right

en: Selection Contract Right	Ctrl+Shift+Left
uk: Стягнути виділення справа	Ctrl+Shift+Left

en: Selection Extend Left	Shift+Left
uk: Розтягнути виділення зліва	Shift+Стрілка вправо

en: Selection Extend Right	Shift+Right
uk: Розтягнути виділення справа	Shift+Стрілка вліво

en: Selection Restore
uk: Відновлення виділення

en: Selection Save
uk: Запам'ятати виділене

en: Selection Tool
uk: Виділення

en: Selection Tool	F1
uk: Виділення	F1

en: Selection to End	Shift+End
uk: Виділити від курсору до кінця	Shift+End

en: Selection to Start	Shift+Home
uk: Виділити до початку доріжки	Shift+Home

en: Selection: %.3lf - %.3lf (%.3lf NTSC frames)   %s
uk: Виділено: %.3lf - %.3lf (%.3lf NTSC-кадрів)   %s

en: Selection: %.3lf - %.3lf (%.3lf PAL frames)   %s
uk: Виділено: %.3lf - %.3lf (%.3lf PAL-кадрів)   %s

en: Selection: %.3lf - %.3lf (%.3lf film frames)   %s
uk: Виділено: %.3lf - %.3lf (%.3lf кадрів плівки)   %s

en: Selection: %02i:%02i:%06.3lf - %02i:%02i:%06.3lf (%02i:%02i:%06.3lf cdda min:sec:frames)   %s
uk: Виділено: %02i:%02i:%06.3lf - %02i:%02i:%06.3lf (%02i:%02i:%06.3lf cdda хв:сек:кадрів)   %s

en: Selection: %1i:%02i:%02i:%06.3lf - %1i:%02i:%02i:%06.3lf (%1i:%02i:%02i:%06.3lf NTSC drop-frame h:mm:ss:ff) (%.3lf NTSC frames)   %s
uk: Виділено: %1i:%02i:%02i:%06.3lf - %1i:%02i:%02i:%06.3lf (%1i:%02i:%02i:%06.3lf NTSC drop-frame г:хх:сс:кк) (%.3lf NTSC-кадрів)   %s

en: Selection: %1i:%02i:%02i:%06.3lf - %1i:%02i:%02i:%06.3lf (%1i:%02i:%02i:%06.3lf NTSC non-drop-frame h:mm:ss:ff) (%.3lf NTSC frames)   %s
uk: Виділено: %1i:%02i:%02i:%06.3lf - %1i:%02i:%02i:%06.3lf (%1i:%02i:%02i:%06.3lf NTSC non-drop-frame г:хх:сс:кк) (%.3lf NTSC-кадрів)   %s

en: Selection: %1i:%02i:%02i:%06.3lf - %1i:%02i:%02i:%06.3lf (%1i:%02i:%02i:%06.3lf PAL h:mm:ss:ff) (%.3lf PAL frames)   %s
uk: Виділено: %1i:%02i:%02i:%06.3lf - %1i:%02i:%02i:%06.3lf (%1i:%02i:%02i:%06.3lf PAL г:хх:сс:кк) (%.3lf PAL-кадрів)   %s

en: Selection: %1i:%02i:%02i:%06.3lf - %1i:%02i:%02i:%06.3lf (%1i:%02i:%02i:%06.3lf film h:mm:ss:ff) (%.3lf film frames)   %s
uk: Виділено: %1i:%02i:%02i:%06.3lf - %1i:%02i:%02i:%06.3lf (%1i:%02i:%02i:%06.3lf фільм г:хх:сс:кк) (%.3lf кадрів плівки)   %s

en: Selection: %1i:%02i:%09.6f - %1i:%02i:%09.6f (%1i:%02i:%09.6f hr:min:sec)   %s
uk: Виділено: %1i:%02i:%09.6f - %1i:%02i:%09.6f (%1i:%02i:%09.6f год:хв:сек)   %s

en: Selection: %i+%04i - %i+%04i (%i+%04i cdda sectors+bytes)   [Snap-To Samples]
uk: Виділено: %i+%04i - %i+%04i (%i+%04i cdda секторів+байтів)   [прив'язка до семплів]

en: Selection: %i+%04i - %i+%04i (%i+%04i cdda sectors+bytes)   [Snap-To Samples]   Change Project Rate to 44100 for cdda
uk: Виділено: %i+%04i - %i+%04i (%i+%04i cdda секторів+байтів)   [прив'язка до семплів]   Змінити частоту проекту на 44100 для cdda

en: Selection: %i+%i - %i+%i (%i+%i sec+samples)   [Snap-To Samples]
uk: Виділено: %i+%i - %i+%i (%i+%i сек+семплів)   [прив'язка до семплів]

en: Selection: %i:%02i+%i - %i:%02i+%i (%i:%02i+%i min:sec+samples)   [Snap-To Samples]
uk: Виділено: %i:%02i+%i - %i:%02i+%i (%i:%02i+%i хв:сек+семплів)   [прив'язка до семплів]

en: Selection: %i:%09.6f - %i:%09.6f (%i:%09.6f min:sec)   %s
uk: Виділено: %i:%09.6f - %i:%09.6f (%i:%09.6f хв:сек)   %s

en: Selection: %i:%09.6lf - %i:%09.6lf (%i:%09.6lf min:sec)   [Snap-To Samples]
uk: Виділено: %i:%09.6lf - %i:%09.6lf (%i:%09.6lf хв:сек)   [прив'язка до семплів]

en: Selection: %lf - %lf (%lf sec)   %s
uk: Виділено: %lf - %lf (%lf сек)   %s

en: Selection: %lf - %lf (%lf sec)   [Snap-To Samples]
uk: Виділено: %lf - %lf (%lf сек)   [прив'язка до семплів]

en: Selection: %li - %li (%li samples)   [Snap-To Samples]
uk: Виділено: %li - %li (%li семплів)   [прив'язка до семплів]

en: Semitones (half-steps):
uk: Півтонів (half-steps):

en: Set
uk: Встановити

en: Set Range
uk: Встановити діапазон

en: Set Range...
uk: Встановити діапазон...

en: Set Rate
uk: Встановити частоту

en: Set Sample Format
uk: Встановити формат семплу

en: Set Selection Format
uk: Встановити формат виділення

en: Set Selection Point
uk: Встановити точку виділення

en: Set Selection Range
uk: Встановити виділену область

en: Set range to '%d' - '%d'
uk: Встановити межу як '%d' - '%d'

en: Settings
uk: Параметри

en: Shaped
uk: За формою

en: Shift-Left-Click
uk: Shift-Стрілка вліво-Клацання

en: Silence
uk: Створити тишу

en: Silence selection
uk: Заповнити тишею

en: Silenced selected tracks for %.2f seconds at %.2f
uk: У виділені доріжки записано %.2f секунд тиші з %.2f

en: Sine
uk: Синусоїдальна

en: Size
uk: Розмір

en: Skip to End
uk: Перейти на кінець доріжки

en: Skip to End	End
uk: Перейти на кінець доріжки	End

en: Skip to Start
uk: Перейти на початок доріжки

en: Skip to Start	Home
uk: Перейти на початок доріжки	Home

en: Smooth at Sample
uk: Згладжувати семпл

en: Snap Off
uk: Вимкнути прив'язку

en: Snap On
uk: Увімкнути прив'язку

en: Snap-To...
uk: Прив'язка...

en: Software Playthrough (Play new track while recording it)
uk: Програмний Наскрізний канал (відтворювати нову доріжку при її запису)

en: Solo
uk: Соло

en: Some of your preferences were from an earlier version of Audacity and have been reset.
uk: Деякі параметри встановлені у попередній версії програми Audacity та були скинуті у поточній версії.

en: Sorry, Plug-in Effects cannot be performed on stereo tracks where the individual channels of the track do not match.
uk: Модульні ефекти не можуть застосовуватись до стерео-доріжок з невідповідними індивідуальними каналами.

en: Sorry, VST Effects cannot be performed on stereo tracks where the individual channels of the track do not match.
uk: VST-ефекти не можуть застосовуватись до стерео-доріжок з невідповідними індивідуальними каналами.

en: Sorry, cannot apply effect on stereo tracks where the tracks don't match.
uk: Ефект неможливо застосувати до стерео-доріжок з невідповідними індивідуальним каналами.

en: Sorry, pathnames longer than 256 characters not supported.
uk: Шляхи, що містять більш ніж 256 символів, не підтримуються.

en: Special thanks:
uk: Особливі подяки:

en: Spectrograms
uk: Спектрограми

en: Spectrum
uk: Спектр

en: Spl&it
uk: Розд&ілити

en: Split
uk: Розділити

en: Split Stereo Track
uk: Розділити стерео-доріжку

en: Split at labels
uk: Розділити за позначками

en: Split files based on:
uk: Розділити файли за принципом:

en: Split stereo track '%s'
uk: Розділити стерео-доріжку '%s'

en: Square
uk: Квадратична

en: Stages:
uk: Етапи:

en: Standard Autocorrelation
uk: Стандартна автокореляція

en: Standard Vinyl RPM:   from
uk: Стандартне значення об/хв. платівки:   від

en: Start offset:
uk: Початковий зсув:

en: Start to Cursor
uk: Від початку до курсору

en: Step 1
uk: Крок 1

en: Step 2
uk: Крок 2

en: Stereo,
uk: Стерео,

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stop	S
uk: Зупинити	S

en: Successfully exported %d files.
uk: Успішно імпортовано %d файлів.

en: Temp. Directory
uk: Каталог тимчасових файлів

en: Text files (*.txt)|*.txt|All files (*.*)|*.*
uk: Текстові файли (*.txt)|*.txt|Усі файли (*.*)|*.*

en: The VU meters will now be disabled.
    
    To enable them again, open the Preferences dialog and click on the Interface tab.
uk: Індикатори рівня будуть вимкнені.
    
    для включення відкрийте діалогове вікно налаштовування програми та вкладку "Інтерфейс".

en: The file you selected is an Audacity Project file.
    
    Only audio files, not project files, can be imported
    into an existing project.  To open a project file,
    select Open from the File menu.
uk: Вибраний вами файл є файлом проекту Audacity.
    
    У існуючий проект можна імпортувати лише звукові файли,
     а не файли проектів Щоб відкрити файл проекту,
    у меню Файл виберіть пункт Відкрити.

en: The maximum frequency must be an integer
uk: Максимально можлива частота повинна бути цілою величиною

en: The system has detected that another copy of Audacity is running.
    Running two copies of Audacity simultaneously may lead to
    data loss or cause your system to crash, so is not allowed.
    
    Use the New or Open commands in the currently running Audacity
    process to open multiple projects simultaneously.
uk: Система виявила іншу запущену копію програми Audacity.
    Одночасний запуск двох копій Audacity може призвести до втрати даних
    або аварії системи, тому це не допускається.
    
    Щоб обробляти дані одночасно у кількох проектах, використовуйте
    команди "Створити" чи "Відкрити"у відкритому вікні Audacity.

en: The version of Audacity you are using does not support multiple time tracks.
uk: Запущена версія Audacity не може використовувати декілька доріжок у одному проекті.

en: There are no label tracks to export.
uk: Немає доріжок з позначками для експорту.

en: There was a problem printing.
uk: Виникла проблема при друкуванні.

en: There was an error initializing the audio i/o layer.
uk: Помилка при ініціалізації шару вводу/виводу звуку.

en: This file was saved using Audacity %s.
    You are using Audacity %s - you need to upgrade to
    a newer version to open this file.
uk: Файл збережений програмою Audacity версії %s.
    Ви використовуєте Audacity версії %s. Щоб відкрити цей файл
    слід оновити  версію програми.

en: This is a beta version of the program.  It may contain bugs and unfinished features.  We depend on your feedback, so please visit our website and give us your bug reports and feature requests.
uk: Це - тестова версія програми. Вона може містити помилка та нереалізовану функціональність. Продуктивність нашої роботи залежить від ваших відгуків, тому відвідайте наш сайт та залиште повідомлення про усі знайдені помилки та запити на реалізацію функціональності.

en: This is a stable, completed release of Audacity.  However, if you find a bug or have a suggestion, please contact us.  We depend on feedback from users in order to continue to improve Audacity.  For more information, visit our website.
uk: Це - стабільна, завершена версія Audacity. Проте, зверніться до нас, якщо ви знайдете помилку, або у вас є пропозиція.

en: This version of Audacity was not compiled with %s support.
uk: Ця версія Audacity була зібрана без підтримки %s.

en: Threshold:
uk: Поріг:

en: Threshold: %d dB
uk: Поріг: %d дБ

en: Time Shift
uk: Зсув у часі

en: Time Shift Tool
uk: Зсув у часі

en: Time Shift Tool	F5
uk: Зсув у часі	F5

en: Time Track
uk: Доріжка часу

en: Time shift sequence
uk: Переміщення у часі

en: Time shifted track '%s' %s %.02f seconds
uk: Доріжку '%s' зміщено на %s %.02f секунд

en: Time-Shift
uk: Зсув у часі

en: Title
uk: Заголовок

en: Title:
uk: Заголовок:

en: To plot the spectrum, all selected tracks must be the same sample rate.
uk: Для побудови спектрограми, усі вибрані доріжки повинні мати однакову частоту.

en: Tone Generator
uk: Генератор тону

en: Tone...
uk: Створити тон...

en: Too much audio was selected.  Only the first %.1f seconds of audio will be analyzed.
uk: Виділено надто велику звукову ділянку. Будуть проаналізовані лише перші %.1f секунд звуку.

en: Tool
uk: Інструмент

en: Track Name
uk: Назва доріжки

en: Track Number:
uk: номер доріжки:

en: Track Remove
uk: Видалити доріжку

en: Tracks
uk: Доріжки

en: Tracks are too long to repeat the selection.
uk: Доріжки надто довгі для повторення виділення.

en: Triangle
uk: Трикутне

en: Trim
uk: Усікання

en: Trim file to selection
uk: Залишити у файлі лише виділене

en: Trim outside selection
uk: Усікти усе поза виділеним

en: Turn Grid Snap Off
uk: Увімкнути прив'язку за сіткою

en: Turn Grid Snap On
uk: Включити прив'язку за сіткою

en: Turn Snap-To Off
uk: Вимкнути прив'язку

en: Turn Snap-To On
uk: Увімкнути прив'язку

en: Unable to determine
uk: Не вдається визначити

en: Unable to open project file.
uk: Не вдається відкрити файл проекту.

en: Unable to open target file for writing
uk: Не вдається відкрити кінцевий файл для запису

en: Uncompressed Export Format
uk: Файл у нестиснутому вигляді

en: Undo
uk: Вернути

en: Undo History
uk: Вернути за історією

en: Undo Levels Available (lots and lots)
uk: Доступна кількість рівнів повернення (достатньо)

en: Undo Levels Available: %d
uk: Кількість рівнів повернення: %d

en: Unknown command line option: %s
uk: Невідомий параметр командного рядка: %s

en: Up Octave
uk: Октавою вище

en: Update spectrogram while playing
uk: Оновлювати спектрограму при відтворенні

en: Upper speed limit
uk: Верхня межа швидкості

en: Use OGG instead of MP3
uk: Використовувати OGG замість MP3

en: Using Label/Track Name
uk: Використовується позначка/назва доріжки

en: Using block size of %ld
uk: Використовуються блоки розміром %ld

en: VST Plug-in parameters:
uk: Параметри модуля VST:

en: Validation error
uk: Помилка перевірки

en: Value must be from %d to %d.
uk: Значення повинно бути більше %d та менше %d.

en: Values in columns must be in ascending order.
uk: Значення у колонках повинні розташовуватись у порядку зростання.

en: Vertical Stereo
uk: Вертикально стерео

en: Vorbis version mismatch
uk: Невідповідність версії Vorbis

en: WARNING: You may be prompted to save your work. Clicking cancel will have the same effect as clicking no.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Може бути запропоновано зберегти проект. Натискання "Cancel" буде рівнозначно відмові зберегти проект.

en: WET
uk: Після обробки

en: Wah Frequency Offset (%):
uk: Зсув частоти Wah (%):

en: Wahwah by Nasca Octavian Paul
uk: Wahwah -- Наска Октавіан Пол

en: Warning
uk: Попередження

en: Warning: there is very little free disk space left on this volume. Please select another temporary directory in your preferences.
uk: Попередження: на даному розділі лишилось замало вільного простору. Виберіть інший каталог для тимчасових файлів у діалозі налаштовування програми.

en: Waveform
uk: Хвиля

en: Waveform (dB)
uk: Хвиля (дБ)

en: Waveform:
uk: Хвиля:

en: Wheel-Rotate
uk: Обертання колеса

en: When importing uncompressed audio files into Audacity
uk: При імпортуванні нестиснутих звукових файлів у Audacity

en: Where is %s?
uk: Де знаходиться %s?

en: Where is audacity-1.2-help.htb?
uk: Де знаходиться audacity-1.2-help.htb?

en: White Noise
uk: Білий шум

en: XML files (*.xml)|*.xml|All files (*.*)|*.*
uk: XML файли (*.xml)|*.xml|Усі файли (*.*)|*.*

en: Year
uk: Рік

en: Year:
uk: Рік:

en: You are about to save a %s file with the name %s.
    Normally these files end in %s, and some programs will not open files with nonstandard extensions.
    Are you sure you want to save the file under this name?
uk: Ви намагаєтесь зберегти файл %s під назвою %s.
    Зазвичай такі файли мають розширення %s, деякі інші програми не зможуть відкрити файл.
    Ви дійсно бажаєте зберегти цей файл з такою назвою?

en: You are not zoomed in enough. Zoom in until you can see the individual samples.
uk: Ви недостатньо наблизили відображення сигналу. Продовжуйте наближати, доки не побачите окремі семпли.

en: You must select a track first.
uk: Спочатку виділіть доріжку.

en: You will not be able to play or record audio.
uk: Ви не зможете відтворювати та записувати звук.

en: Your tracks will be mixed down to a single mono channel in the exported file.
uk: У експортованому файлі доріжки будуть зведені у один моноканал.

en: Your tracks will be mixed down to two stereo channels in the exported file.
uk: У експортованому файлі доріжки будуть зведені у два стереоканали.

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Zoom &In	Ctrl+1
uk: З&більшити	Ctrl+1

en: Zoom &Normal	Ctrl+2
uk: Зви&чайний розмір	Ctrl+2

en: Zoom &Out	Ctrl+3
uk: З&меншити	Ctrl+3

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Zoom Toggle
uk: Тип масштабування

en: Zoom Tool
uk: Масштабування

en: Zoom Tool	F4
uk: Масштабування	F4

en: Zoom in on Point
uk: Збільшити за точкою

en: Zoom in on a Range
uk: Збільшити за областю

en: Zoom in or out
uk: Масштабувати вигляд

en: Zoom out one step
uk: Зменшити на крок

en: [Snap-To Off]
uk: [Прив'язку вимкнено]

en: [Snap-To On]
uk: [Прив'язку увімкнено]

en: by Dominic Mazzoni && Vaughan Johnson
uk: -- Dominic Mazzoni та Vaughan Johnson

en: by Vaughan Johnson && Dominic Mazzoni
uk: -- Vaughan Johnson та Dominic Mazzoni

en: bytes
uk: байтів

en: cdda min:sec:frames 75 fps
uk: cdda хв:сек:кадрів 75 кадрів/с

en: cdda sectors+bytes (snap to samples)
uk: cdda секторів+байтів (прив'язка до семплів)

en: dB
uk: дБ

en: down
uk: вниз

en: film frames 24 fps
uk: кінокадрів 24 кадри/с

en: film h:mm:ss:ff 24 fps
uk: фільм г:хх:сс:кк 24 кадрів/с

en: hr:min:sec
uk: год:хв:сек

en: left
uk: лівий

en: min:sec
uk: хв:сек

en: min:sec (snap to samples)
uk: хв:сек (прив'язка за семплами)

en: min:sec+samples (snap to samples)
uk: хв:сек+семплів (прив'язка за семплами)

en: n/a
uk: не вказано

en: right
uk: правий

en: samples (snap to samples)
uk: семпли (прив'язка за семплами)

en: sec
uk: сек

en: sec (snap to samples)
uk: сек (прив'язка за семплами)

en: sec+samples (snap to samples)
uk: сек+семплів (прив'язка за семплами)

en: to
uk: до

en: to Selection End
uk: до кінця виділеного

en: to Selection Start
uk: до початку виділеного

en: to Track End
uk: до кінця доріжки

en: to Track Start
uk: до початку доріжки

en: up
uk: вгору

en: using SampleRate, by Erik de Castro Lopo
uk: з використанням бібліотеки SampleRate, автор Erik de Castro Lopo

en: using SoundTouch, by Olli Parviainen
uk: з використанням SoundTouch, автор Olli Parviainen
